• 1

9-й День народження КМО "НОСУ"!

4 березня 2018 року в приміщенні Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" відбулося святкування 9-го Дня народження Київського міського осередку ВМГО "НОСУ". 

Цей День народження був присвячений Скаутській дружбі, тому учасники мали змогу пригадати свої перші кроки у цьому русі та взяли участь у флешмобі "Скаутська дружба" у мережі "Facebook". Скаути розповідали про людей, які вперше привели їх у Скаутинг та ділились теплими спогадами. У програмі свята були: захоплююча станційна гра, підведення підсумків, різноманітні активності, смаколики та святкова дискотека.

Цей день був надзвичайно затишним та дружнім для усіх Скаутських об'єднань Київського міського осередку "НОСУ".

Дитячий табір "Зимограй"

1-9 січня 2018 року в смт. Верховина, Івано-Франківської області Скаутське Об'єднання "Відрада" Київського міського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Національна Організація Скаутів України" провело щорічний табір у Карпатах "Зимограй". Цього року тематикою табору були - Легенди зачарованого лісу. Учасники об'єднались у групи ельфів та гномів, долучились до Скаутських пригод та занурились у світ таємничих легенд зачарованого лісу. У програмі табору були цікаві ігри та квести, креативні майстерні, захоплюючі випробування та казкові вечори у колі нових друзів. 

Проекти

 • Зробимо Україну чистою разом!

  Шановні Скаути!
  Традиційно вже четвертий рік поспіль Скаути Київського міського осередку ВМГО "НОСУ" долучаються до всесвітньої ініціативи “Let’s Do It, world”, що об’єднує понад 13 мільйонів людей в 116 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні.
  В Україні щорічно ми долучаємось до цієї ініціативи та називаємо її "Зробимо Україну чистою разом!"Головною метою акції є не тільки глобальне прибирання країни від сміття, а також збільшення відповідальності українців за навколишнє середовище.
  Так як Скаути це саме ті люди, які активно піклуються про навколишнє середовище та щоденно роблять добрі справи запрошуємо Вас у цьому році активно долучитись до акції та звернути увагу вашої громади на проблеми навколишнього середовищем та сміттям в країні.
  У цьому році акція відбудеться одночасно по всій Україні 23 квітня 2016 року з 10 години ранку.
  Кожен Скаут може долучитись у якості волонтера до будь-якої локації або стати одним із координаторів будь-якої зручної для вас локації та зробити це прибирання цікавим та веселим, зібрати усіх друзів та мешканців обраної території та спробувати себе у якості лідера та активіста.
  Усю потрібну інформацію про акцію можна знайти на сайті -https://letsdoitukraine.org/
  https://vk.com/letsdoitukraineeco
  Якщо у Вас виникли питання - звертайтесь до Чекурової Дар'ї - 093 518 90 80
  Якщо Ви вже готові обрати локацію для координування - звертайтесь напряму до координатора акції по місту Києву Олександри - 093 902-40-40
  Давайте разом робити кращою нашу Країну!!!

Цитати

Наше Відео

 • "НОСУ"

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4