Посланці Миру

Програма «Посланці Миру» розпочала свій активний розвиток у 2011 році та всього за 2 роки (станом на 2013) її учасниками стали понад 10 мільйонів скаутів з 110 країн світу.
Беручи участь у соціальному служінні, Скаути у багатьох країнах мають на меті зробити ще більше добрих справ у повсякденному житті та вплинути на більшу кількість людей.
Ця ініціатива була офіційно запущена під час зустрічі голів двох держав на урочистій церемонії у Джидді (Саудівська Аравія) 28 вересня 2011 року та на сьогоднішній день розповсюджена у всіх 6 регіонах Всесвітньої Організації Скаутського Руху (ВОСР).
Кожен Скаут України може стати Посланцем Миру! Для цього потрібно не лінуватися роботи добрі справи там, де ти живеш, а для того, щоб інші дізналися, потрібно зареєструватися на сайті www.scoutmessengers.org. Зробимо світ кращим!

ПОСЛАНЦІ МИРУ В УКРАЇНІ
Протягом 2011-2013 років Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Національна Організація Скаутів України" реалізує проект "Плаформа Миру: Скаутинг єднає Україну" в рамках ініціативи Посланці Миру.
Метою даного проекту стало покращення взаєморозуміння та толерантності до іншої думки братів та сестер в Скаутингу, під час розробки спільної програми та виховної пропозиції для скаутів НОСУ шляхом проведення тренінгів та круглих столів. Підвищити обізнаність суспільства про скаутський метод як виховний метод для молоді через співпрацю зі ЗМІ, закладами позашкільної освіти.
За час реалізації проекту в Україні було створено 6 скаутських округів, які об'єднали усі регіональні представництва "Національної Організації Скаутів України": Київський, Миколаївський, Донецький, Львівський, Кримський, Івано-Франківський.
В рамках реалізації проекту було проведено 3 цикли семінарів у Скауських округах та розпочато роботу над Національною молодіжною програмою НОСУ.
Наразі члени НОСУ активно реалізують проекти в рамках Всесвітньої ініціативи Посланці Миру.

Цитати