Скаутський регіон Євразії

Скаутинг це світовий молодіжний рух, який нараховує більш ніж 40 мільйонів членів по всьому світу , з яких близько 27 тисяч є частиною Скаутського Регіону Євразії. Скаутський Регіон Євразії – це шостий по рахунку і самий молодий регіон у Всесвітній Організації Скаутського Руху.

Скаутський Регіон Євразії був створений на прохання п'яти національних скаутських організацій , що на момент прийняття рішення Всесвітнього Скаутського Комітету вважалися кандидатами на членство в ВОСР: Національна Скаутська Організація Вірменії - HASK (нині Національний Скаутський Рух Вірменії - HASK ) , Білоруська Національна Скаутська Асоціація (нині – Білоруська Республіканський Скаутська Асоціація - БРСА) , Грузинська Організація Скаутського Руху - " Скаути Грузії» ( ГОСД ) , Національна Організація Скаутів Молдови ( в даний час - Національна Скаутська Асоціація Молдови - НСАМ ) та Асоціація Скаутів Таджикистану (АСТ).

Створення Шостого Регіону Всесвітньої Організації Скаутського Руху було схвалено Всесвітнім Скаутським Комітетом на його засіданні 17 квітня 1997 року. До складу регіону входять 12 країн - Азербайджан , Вірменія , Білорусь , Республіка Грузія , Республіка Казахстан , Киргизька Республіка , Республіка Молдова , Росії , Республіка Таджикистан , Туркменістан , Республіка Узбекистан та Україна .

Географічно район розташований на території 27 млн. кв. км і ділиться на 12 часових поясів , від Карпат до Берингової протоки , від Полярного кола до Памір. Загальне число людей , що живуть в країнах Регіону становить близько 270 мільйонів чоловік.

Установча конференція Регіональної Скаутської Організації Євразії була проведена 26 квітня 1998 р у Єревані , Вірменія.

Спочатку Регіональне бюро Євразії Всесвітнього Скаутського Бюро розташовувалось в селищі міського типу в Гурзуфі , Ялта , Крим , Україна.

З 2010 року Регіональне бюро Євразії знаходиться в Києві , Україна.

Цитати