"Плай"

Назва Скаутського об’єднання/формування/гурта.
Скаутське об’єднання "Плай"

Дата заснування (святкування дня народження).
7 вересня 1998 року

ПІП керівника об’єднання/ формування/гурта.
Ємець Олександра Вікторівна

Повна адреса організації (не юридична, а там де проходять збори з дітьми).
Святошинський район, поблизу метро Житомирська, вул. Депутатська, 32

Контактні телефони (міський, мобільний вказати кого).
592-64-69, 592-64-69

Контактний E-mail (загальний; особистий, вказати кого).

Адреса сайту.
Перейти

Адреса сторінки в Вконтакті (якщо відсутня, вказати - відсутня).
Перейти

Адреса сторінки в Facebook (якщо відсутня, вказати - відсутня).
Перейти
Перейти

Загальна кількість членів об’єднання /формування/гурта.
150 осіб

Кількість гуртів (лише для об’єднань).
Одна зграя каб-скаутів «Рисі»
Два гурти «Схід сонця» та «Лісове братсво»
Одна команда роверів

Основні напрямки роботи
Це всебічний розвиток особистості: освіта, виховання та самовдосконалення. Походи та відпочинкові табори, цікаві екскурсії, квести, інтелектуальні та розвиваючі ігри, навчальні вмілості (курси) (35 напрямків), розвиток комунікативних, організаторських та лідерських здібностей, нові друзі, нові емоції, цікаве життя!!!

Проекти організації.
Проект «Коло друзів»
Мета: популяризація скаутського руху серед дітей та молоді, всебічний розвиток особистості, відкриття скаутських груп при навчальних закладах м. Києва
Час реалізації: впродовж року.
Цей проект створено і реалізовується з навчальними закладами міста Києва. В програму проекту входить проведення ігрової інтерактивної презентації для дітей та відкриття на базі школи скаутської групи, яка проходить навчання за програмою «Живи у світі Скаутингу». Діти відвідують заняття, які проходять щотижня, беруть участь у всіх заходах об'єднання.
Основним напрямок всіх занять є всебічний розвиток особистості, тому кожна дитина знаходить заняття до душі. Також ми проводимо лекційно-тренінгові програми по здоровому способу життя.

Проект «Добрі справи»
Мета: духовний розвиток особистості, шляхом допомоги у розвитку нашого міста, підтримки та допомоги людям, які цього потребують.
Час реалізації: заходи відбуваються впродовж року.
«Книга - джерело знань». Допомога бібліотекам у лагодженні книжок. Даруємо бібліотекам книжки, які приносять діти. Поповнення бібліотечного фонду книгами про Скаутинг.
«Скаут – друг тварин» - відвідання притулку для тварин з передачею корму для тварин.
«Тим, хто нас захищає» - відвідування військових частини м. Києва та Київської обл. Діти привозять солдатам солодощі, зошити, ручки та конверти для листування з близькими. Ми організовуємо розважальну програму для солдат та скаутів до дня Збройних Сил України. Відбувається екскурсія військовою частиною.
«Щастя в тобі» - відвідування дітей в дитячих будинках Білоцерківського району. Солодкі подарунки, необхідне, для побуту дітей. Відвідали 5 дитячих будинків, проведено свято для дітей в лікарні, організація майстер-класу з виготовлення листівок для батьків. Солодкі подарунки.
«Дерева – легені міста». Допомога у прибиранні ботанічного саду ім. Фоміна.
«Посади дерево» - з торговою маркою «Наш Сік» садили яблуневий сад, тепер у нас є Плаївська яблуня.

Проект "Наметове містечко "Пригодницьке літо"
Мета: оздоровлення та відпочинок дітей, популяризація та залучення до скаутського руху, отримання нових знань та навичок, можливість проходження та здачі нових спеціальностей, проходження випробувань «Звань природи».
Час реалізації: червень-липень.
Скаутське об’єднання "Плай" з 2001 року проводить скаутські літні наметові табори. Організатори мають значний досвід у проведенні літніх наметових містечок (НМ), пройшли навчання у Школі комендантів наметових таборів, заступників з програмного забезпечення та керівників дитячих груп.
Специфікою нашого НМ є різновікові групи дітей. Під час зміни діти беруть приклад зі старших дітей та скаутів в групі, а також вчаться виховувати менших та допомагати керівникам з ними.
Місце розташування табору: Чернігівська область, Козелецький район, с. Соколівка.
Особливості НМ.
НМ знаходиться на території бази «Соколівський бір» у сосновому лісі, поряд знаходиться старе русло річки Десна, яке не є швидким.
Форма проживання у чотирьохмісних двошарових наметах із зручним тамбуром для зберігання взуття та необхідних речей. Всі намети знаходяться на дерев’яних піддонах.
Вікові категорії учасників у таборі від 8 до 18 років.
Харчування у таборі п’ятиразове (полуденок та вечірній чай з печивом)
Гігієнічні умови. На території табору працюють цілодобово чотири літні душові кабіни. Гарячий душ діти відвідують один раз на 2-3 дні на території бази «Соколівський бір». Обладнані місця для умивання, прання.
На територію дитячого табору підведена вода.
Інфраструктура. У НМ є стаціонарна сцена, перед якою розташовано глядацький зал, є місце для загального вогнища, спортивний майданчик для командних ігор, місце зі столами для малого тенісу, ігротека (закрите приміщення для проведення заходів у дощову погоду).
Наявність електромережі є цілодобовою. Це надає можливість проводити різноманітні заходи, майстер-класи. Заряджати мобільні телефони та фотоапарати. В ночі територія табору освітлена.
Програма. Кожна зміна має свою тематику та логічне завершення. Щоденні вечірні заходи, які готують діти з керівниками або просто беруть участь у конкурсах чи іграх. У програмі передбачені майстер-класи (вирізання по дереву, випалювання, семафорна азбука, творчі та декоративні прикладні мистецтва). Навчання скаутським спеціальностям (медик, костровий, журналіст, лінгвіст, риболов, декоратор тощо.) Туристські змагання, скаутські випробування. Різноманітні квести (денні та вечірні), танцювальні та пісенні конкурси. Спортивні змагання та Олімпіада. Туристські пішохідні екскурсії. Вечори біля вогнища. Пропонується додаткова екскурсійна програма. Тривалість зміни 14 днів.

Традиційні виїзди та збори організації.
Сімейний збір-похід «Родовід»
Родинна вечірка «Кольорові миті»
День народження Скаутського об’єднання «Плай»
Проект «Символи Батьківщини руками дитини»
Проект «ММС. Мандруй містами скаутів»
Квест для батьків «Гра об’єднує батьків»

Цитати