Свято "Юнь Києва запрошує!"

23 вересня 2017 року відбулося традиційне свято "Юнь Києва запрошує!". Вже більше 25 років на Юнь Києва громадські та молодіжні організації презентують свою діяльність, проводять майстерні та підводять підсумки нагородженням найактивніших учасників. 

Кожного року свято має свою специфіку та барви. В цьому році відбувся Фестиваль парасольок добра. Парасолька – символ захисту від негоди; парасолька добра у широкому сенсі – дах, оберіг, соціальний інструмент, який надає родині захист від соціальних негараздів. Кожен сегмент або сектор парасольки добра наповнений соціальним змістом – турбота, підтримка, повага тощо. Отже, сектор – це принцип, на яких ґрунтується механізм надання соціальних послуг, а об’єднані разом складають комплексний підхід соціальних працівників при роботі із клієнтами.

Цього року організаторами свята виступили: Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національна Організація Скаутів України», Київська міська державна адміністрація, Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, за підтримки: управління молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

На початку заходу пройшло урочисте Скаутське шикування, на якому відзначили активних Скаут-лідерів та розпочали гру по глобальним цілям сталого розвитку ООН. Скаути дізналися багато нових фактів та мали змогу обговорити такі проблемні питання як: екологія, мир, захист планети, голод, гендерна рівність і тд.

Дякуємо усім, хто долучився та до зустрічі наступного року! 

Свято "Кавунник" у Відраді

17 вересня 2017 року в Скаутському Об'єднанні "Відрада" відбулося вже традиційне свято "Кавунник". Цього року тематикою свята став Дикий Захід! Учасники мали змогу зустрітися та поспілкуватися після літніх таборів, взяти участь у різноманітних конкурсах з кавунами, зробити яскраві сєлфі на ковбойській фотозоні та просто поласувати ягодою. Відрадівці весело провели час та чекають наступного року, щоб відвідати захід!

Свято Юнь Києва запрошує!

23 вересня 2017 року у Маріїнському парку відбудеться традиційне свято "Юнь Києва запрошує!". На учасників чекатимуть: цікаві розваги, нові презентації, ігри, відпочинок, подарунки та багато чого цікавого.

Організатори свята: Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національна Організація Скаутів України», Київська міська державна адміністрація, Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

За підтримки: управління молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

Свято проходитиме з 10:00 до 15:00.

 

Запрошуємо усіх бажаючих!

Збір-похід "Козацькими шляхами" під гаслом "Україна починається з мене! "

      

З 5 по 9 травня 2016 року пройшов XXVІ традиційний Всеукраїнський збір-похід волонтерських загонів та молодіжних громадських організацій «Козацькими шляхами», в якому вперше цьгоріч взяли участь діти з числа сімей внутрішньо переміщених з Луганської та Донецької обл., АР Крим, що проживають у м. Києві та Одеській області. За доброю традицією збір проходив у лісосмузі  біля с. Виграїв, на гостинній Черкаській землі, Корсунь-Шевченківського району.

Збір-похід проводився з метою виховання патріотизму, пропаганди здорового способу життя у молодіжному середовищі, соціалізації дітей та молоді та популяризації волонтерського руху. Організаторами заходу стали Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національна Організація Скаутів України», Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Протягом усього заходу відповідаючи цьогорічному гаслу збору-походу «Україна починається з мене» діти змогли розширити свої знання щодо природи, історії, звичаїв, традицій та культури рідної країни. З нагоди Дня пам’яті та примирення під час збору-походу 8 травня учасники збору-походу на галявині створили карту України з найбільшої кількості власноруч створених маків пам’яті - символу Дня пам’яті та примирення, які були створені протягом заходу.  Наприкінці акції книгою рекордів України було видано сертифікат щодо встановлення нового рекорду України-4266 маків!

У заході взяли участь біля 200 представників Київського міського осередку ВМГО "НОСУ". Усі провели цікавий та корисний час у колі старих та нових друзів.

Funboree - 2016

  

З 28 квітня по 4 травня Скаути Київського міського та Дніпропетровського обласного осередку «Національної Організації Скаутів України» взяли участь у Фанборі -2016 традиційній зустрічі скаут-лідерів з різних платформ для знайомства та обміну досвідом з метою налагодити міжнародні контакти та взаємодію Скаутів з різних країн. Усі учасники провели час незабутньо та набрались досвіду для передачі у себе в країнах. Дякуємо всім за чудову можливість та незабутній час.

Зробимо Україну чистою - 2016

    

Скаути Київського міського осередку вже традиційно долучились до всеукраїнської ініціативи "Зробимо Україну чистою разом!". Цього року 23 квітня Скаути Скаутського об'єднання "Відрада" разом з представниками місцевої громади прибирали сквер у Солом'янському районі на масиві "Відрадний". Загалом зібрали понад 20 пакетів сміття та привернули увагу громадськості до проблеми забруднення навколишнього середовища. Сподіваємось, що місцевих мешканців надихнули маленькі Скаути, які збирали сміття після їх святкувань та відпочинку. Дякуємо організаторам акції, які вже стільки років поспіль непокояться про стан природи в Україні.

Цитати