9-й День народження КМО "НОСУ"!

4 березня 2018 року в приміщенні Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" відбулося святкування 9-го Дня народження Київського міського осередку ВМГО "НОСУ". 

Цей День народження був присвячений Скаутській дружбі, тому учасники мали змогу пригадати свої перші кроки у цьому русі та взяли участь у флешмобі "Скаутська дружба" у мережі "Facebook". Скаути розповідали про людей, які вперше привели їх у Скаутинг та ділились теплими спогадами. У програмі свята були: захоплююча станційна гра, підведення підсумків, різноманітні активності, смаколики та святкова дискотека.

Цей день був надзвичайно затишним та дружнім для усіх Скаутських об'єднань Київського міського осередку "НОСУ".

Дитячий табір "Зимограй"

1-9 січня 2018 року в смт. Верховина, Івано-Франківської області Скаутське Об'єднання "Відрада" Київського міського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Національна Організація Скаутів України" провело щорічний табір у Карпатах "Зимограй". Цього року тематикою табору були - Легенди зачарованого лісу. Учасники об'єднались у групи ельфів та гномів, долучились до Скаутських пригод та занурились у світ таємничих легенд зачарованого лісу. У програмі табору були цікаві ігри та квести, креативні майстерні, захоплюючі випробування та казкові вечори у колі нових друзів. 

Урочиста хода помічників Святого Миколая

Традиційно низку новорічних та різдвяних свят в Україні розпочинає День Святого Миколая. 
19 грудня 2017 року Мережа центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді м. Києва традиційно провела урочисту ходу волонтерів-помічників Святого Миколая, до якої долучились і Скаути ВМГО "НОСУ". Учасники пройшли вулицями нашого міста аж до Михайлівської площі, даруючи привітання та гарний настрій! 
Також, під час заходу відбулася передача Світла Миру з Віфлеєму від Скаутів, де кожен бажаючий мав змогу взяти частинку миру та тепла додому.

Зустріч Скаутів КМО ВМГО "НОСУ" з Генеральним секретарем ВОСР

14 листопада 2017 року в приміщенні Скаутського Об'єднання "Відрада" відбулася зустріч Скаутів Київського міського осередку ВМГО "НОСУ" з Генеральним секретарем Всесвітньої Організації Скаутського Руху Ахмадом Альхендаві.

На зустрічі Скаути цікавилися про Скаутський шлях та мотивацію Ахмада, його досягнення та плани на майбутнє. Тепла розмова завершилася чаюванням з солодощами та яскравими селфі!

6й Всеукраїнський Форум Роверів ВМГО "НОСУ"

10-12 листопада 2017 року у Київській області відбувся 6-тий Всеукраїнський Форум Роверів ВМГО "НОСУ" на тему «Media.Lab».

Учасники Форуму протягом двох днів досліджували можливості роботи у таких соціальних мережах як Facebook та Instagram і вивчали правила ефективного контенту.

Окрім цього, у учасників була можливість покращити свої навички зйомки відеосюжетів, опанувати основи монтажу та створити власні відео на Скаутську тематику.

Однак, це ще не все. У суботу ввечері на учасників чекав сюрприз. У гості на Форум завітав Генеральний Секретар Всесвітньої Організації Скаутського руху - Ахмад Альхендаві, 2 глобальні директори ВОСР, представники Євразійського центру підтримки ВСБ та члени Євразійського Скаутського комітету. Учасники мали змогу поспілкуватися з гостями, послухати про їх Скаутський досвід та навіть зробити селфі. 

Jota Joti 2017

"Jota Joti" - традиційний щорічний онлайн-захід, який проводиться серед Скаутів з усього світу. Завдяки мережі Skype, учасники з різних куточків світу зв'язуються, знайомляться, спілкуються та весело проводять час! 21 жовтня 2017 року Скаути Київського міського осередку ВМГО "НОСУ також не прогавили можливості та долучилися до онлайн-заходу. Зокрема в акції взяли участь учасники Скаутських формувань "СОУС", "Епіцентр", "Відрада", "Плай" та "Тотем". Скаути були раді познайомитися зі Скаутами інших країн та чекають наступного року! 

Цитати