• 1

Свято "Юнь Києва запрошує!"

23 вересня 2017 року відбулося традиційне свято "Юнь Києва запрошує!". Вже більше 25 років на Юнь Києва громадські та молодіжні організації презентують свою діяльність, проводять майстерні та підводять підсумки нагородженням найактивніших учасників. 

Кожного року свято має свою специфіку та барви. В цьому році відбувся Фестиваль парасольок добра. Парасолька – символ захисту від негоди; парасолька добра у широкому сенсі – дах, оберіг, соціальний інструмент, який надає родині захист від соціальних негараздів. Кожен сегмент або сектор парасольки добра наповнений соціальним змістом – турбота, підтримка, повага тощо. Отже, сектор – це принцип, на яких ґрунтується механізм надання соціальних послуг, а об’єднані разом складають комплексний підхід соціальних працівників при роботі із клієнтами.

Цього року організаторами свята виступили: Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національна Організація Скаутів України», Київська міська державна адміністрація, Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, за підтримки: управління молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

На початку заходу пройшло урочисте Скаутське шикування, на якому відзначили активних Скаут-лідерів та розпочали гру по глобальним цілям сталого розвитку ООН. Скаути дізналися багато нових фактів та мали змогу обговорити такі проблемні питання як: екологія, мир, захист планети, голод, гендерна рівність і тд.

Дякуємо усім, хто долучився та до зустрічі наступного року! 

Проекти

 • Зробимо Україну чистою разом!

  Шановні Скаути!
  Традиційно вже четвертий рік поспіль Скаути Київського міського осередку ВМГО "НОСУ" долучаються до всесвітньої ініціативи “Let’s Do It, world”, що об’єднує понад 13 мільйонів людей в 116 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні.
  В Україні щорічно ми долучаємось до цієї ініціативи та називаємо її "Зробимо Україну чистою разом!"Головною метою акції є не тільки глобальне прибирання країни від сміття, а також збільшення відповідальності українців за навколишнє середовище.
  Так як Скаути це саме ті люди, які активно піклуються про навколишнє середовище та щоденно роблять добрі справи запрошуємо Вас у цьому році активно долучитись до акції та звернути увагу вашої громади на проблеми навколишнього середовищем та сміттям в країні.
  У цьому році акція відбудеться одночасно по всій Україні 23 квітня 2016 року з 10 години ранку.
  Кожен Скаут може долучитись у якості волонтера до будь-якої локації або стати одним із координаторів будь-якої зручної для вас локації та зробити це прибирання цікавим та веселим, зібрати усіх друзів та мешканців обраної території та спробувати себе у якості лідера та активіста.
  Усю потрібну інформацію про акцію можна знайти на сайті -https://letsdoitukraine.org/
  https://vk.com/letsdoitukraineeco
  Якщо у Вас виникли питання - звертайтесь до Чекурової Дар'ї - 093 518 90 80
  Якщо Ви вже готові обрати локацію для координування - звертайтесь напряму до координатора акції по місту Києву Олександри - 093 902-40-40
  Давайте разом робити кращою нашу Країну!!!

Цитати

Наше Відео

 • "НОСУ"

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4